top of page

Ogłoszenia
 III  NIEDZIELA WIELKANOCY

14.04.2024r.

 

 

1.     Módlmy się o pokój na całym świecie, Ukrainie i na Bliskim Wschodzie.

2.     Codziennie w naszym kościele jest wystawienie Najświętszego Sakramentu w dni powszednie od 7:30 do 18:00, w niedzielę od 13:30 do 18:00 w kaplicy adoracyjnej, o godzinie 17:30 zapraszamy na wspólną modlitwę różańcową.

3.     W każdą środę modlimy się w intencjach, które zanosimy do Pana Boga za wstawiennictwem św. Józefa, bardzo proszę o wypisywanie tych intencji na kartkach, które są wyłożone przy wyjściu z kościoła i składanie ich podczas każdej Mszy św. w środę. Wypraszajmy potrzebne łaski dla papieża, biskupa, parafii, księży  dla nas                              i naszych bliskich.

4.     Dziś ofiary składane na tacę przeznaczone będą na renowację naszych zabytków.

5.     Osoby które zamierzają zawrzeć sakramentalny związek małżeński zapraszamy na nauki przygotowujące do ślubu. Rozpoczynamy 21.04.br o godzinie 16.30 w kościele.

6.     Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na spotkanie modlitewne w poniedziałek po Mszy św. wieczornej do oratorium.

7.     We wtorek po Mszy św. wieczornej zapraszamy mężczyzn na nieszpory.

8.     Ofiary na rzecz Hospicjum są dziś zbierane do puszek po każdej Mszy św.

9.     Dziękujemy za wszelkie ofiary składane do skarbony przy wyjściu z kościoła, na konto bądź bezpośrednio na utrzymanie naszego kościoła, oraz przeprowadzanych prac remontowych i konserwatorskich. W tych trudnych czasach tym bardziej wyrażamy wdzięczność naszym parafianom za troskę i zaangażowanie w utrzymanie parafii.

10.Kancelaria  czynna we wtorek  od godziny 16.00 – 17.30

Comments


  • Facebook
bottom of page