OgłoszeniaXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

03.07.2022r.1. Módlmy się o pokój w Europie, na każdej Mszy św., suplikacjami będziemy prosić o jak najszybsze zakończenie wojny. Pomagajmy uchodźcom przez sprawdzone organizacje.

2. W następna niedzielę nasza parafia będzie wizytowana przez Ks. Bpa Jacka Jezierskiego, biskupa elbląskiego.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca, modlimy się o powołania do kapłaństwa i zakonu z naszej parafii.

4. Codziennie w naszym kościele jest wystawienie Najświętszego Sakramentu w dni powszednie od 7:30 do 18:00, w niedzielę od 13:30 do 18:00 w kaplicy adoracyjnej.

5. Codziennie o godzinie 17:30 zapraszamy na wspólną modlitwę różańcową.

6. W każdą środę modlimy się w intencjach, które zanosimy do Pana Boga za wstawiennictwem św. Józefa, bardzo proszę o wypisywanie tych intencji na kartkach, które są wyłożone przy wyjściu z kościoła i składanie ich podczas każdej Mszy św. w środę. Wypraszajmy potrzebne łaski dla papieża, biskupa, parafii, księży dla nas i naszych bliskich.

7. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane do skarbony przy wyjściu z kościoła, na konto bądź bezpośrednio na utrzymanie naszego kościoła, oraz przeprowadzanych prac remontowych i konserwatorskich. W tych trudnych czasach tym bardziej wyrażamy wdzięczność naszym parafianom za troskę i zaangażowanie w utrzymanie parafii.

8. Kancelaria w tym tygodniu czynna we wtorek i czwartek od godziny 16:00 -17:30.

  • Facebook