Ogłoszenia


24 stycznia 2021
Niedziela Słowa Bożego

24.01.2021r.

1. Trwa epidemia, by ją powstrzymać zostały podjęte przez władze państwowe i Biskupa Elbląskiego decyzje, które wpływają na funkcjonowanie naszej parafii.

2. Od 7.11 .2020 został wprowadzony limit osób w kościele - 1 osoba na 15m2. W naszej świątyni mogą przebywać max. 64 osoby, w kościele w Mariance 23. osoby. Oprócz księży sprawujących liturgię wszyscy mamy zasłonięte usta i nos.

3. Ks. Biskup udziela dyspensy od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy Świętej do odwołania wszystkim katolikom diecezji elbląskiej oraz przebywającym na jej terenie.

4. Kancelaria TYLKO TELEFONICZNIE

5. W związku z pandemią w tym roku nie będzie odwiedzin duszpasterskich (tzw kolędy). W poszczególne dni sprawowane będą Msze z prośbą o potrzebne łaski i błogosławieństwo dla mieszkańców poszczególnych ulic i miejscowości naszej parafii(terminarz Mszy św. w gablocie i obok biuletynów). Jeżeli ktoś będzie czuł się na siłach zapraszamy w wyznaczony dzień do kościoła, aby uczestniczyć we Mszy. Tych którzy nie będą mogli przybyć z różnych względów, zachęcamy by zgromadzić się na wspólnej rodzinnej modlitwie, w swoich domach.

6. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane do skarbony przy wyjściu z kościoła, na konto bądź bezpośrednio na utrzymanie naszego kościoła, oraz przeprowadzanych prac remontowych i konserwatorskich. W tych trudnych czasach tym bardziej wyrażamy Wam wdzięczność za troskę i zaangażowanie w utrzymanie parafii.

7. Dziś do puszek są zbierane ofiary na rzecz poszkodowanych podczas trzęsienia ziemi w Chorwacji

8. Wszystkim parafianom, jubilatom, solenizantom i gościom życzymy obfitości Łask Bożych.PARAFIA

św. Józefa w Pasłęku

Parafia rzymskokatolicka,  pl. św. Wojciecha 11   14-400 Pasłęk  |  parafiajozefapaslek@gmail.com  |  Tel. 506-611-573

 

BPBS 13 8313 0009 0000 4343 2000 0020

©2020 by Parafia św. Józefa . Proudly created with Wix.com

  • Facebook