top of page

Ogłoszenia


XXV Niedziela Zwykła

24.09.2023r.


1. Módlmy się o pokój na Ukrainie.

2. Codziennie w naszym kościele jest wystawienie Najświętszego Sakramentu w dni powszednie od 7:30 do 18:00, w niedzielę od 13:30 do 18:00 w kaplicy adoracyjnej, o godzinie 17:30 zapraszamy na wspólną modlitwę różańcową.

3. W każdą środę modlimy się w intencjach, które zanosimy do Pana Boga za wstawiennictwem św. Józefa, bardzo proszę o wypisywanie tych intencji na kartkach, które są wyłożone przy wyjściu z kościoła i składanie ich podczas każdej Mszy św. w środę. Wypraszajmy potrzebne łaski dla papieża, biskupa, parafii, księży dla nas i naszych bliskich.

4. Bardzo proszę rodziców dzieci klas III o wypełnienie zgłoszenia dziecka do przygotowania do I Komunii Świętej. Deklaracje są do pobrania w zakrystii i po wypełnieniu dostarczamy do swoich katechetów. Jeżeli dzieci uczą się po za naszą parafią wypełnione formularze składamy w zakrystii. Spotkanie z rodzicami będzie 15.10.2023 po Mszy św. o godzinie 11.00.

5. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na spotkanie modlitewne we wtorek po Mszy św. wieczornej.

6. Dziś po Mszy św. o g. 9.30 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

7. MIĘDZYNARODOWA KORONKA NA ULICACH MIAST ŚWIATA 2023. Co roku 28 września, o godz.15.00 w rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopoćki, spowiednika św. Faustyny, zapraszamy do modlitwy wszystkich, by o tej samej godzinie, tego samego dnia, stanąć na ulicy, przed swoim domem, biurem, fabryką, szkołą, kościołem, aby połączyć się z Jezusem konającym na krzyżu, a następnie odmówić wraz z nami Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Serdecznie zapraszamy w Czwartek 28.09 na godz. 14.45 przed główne wejście do kościoła skąd następnie udamy się w wyznaczone miejsca na modlitwę.

8. Wszystkich mężczyzn, chcących razem modlić się za swoje rodziny zapraszamy na wspólne nieszpory po Mszy św. o godzinie 18:00 we wtorek.

9. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane do skarbony przy wyjściu z kościoła, na konto bądź bezpośrednio na utrzymanie naszego kościoła, oraz przeprowadzanych prac remontowych i konserwatorskich. W tych trudnych czasach tym bardziej wyrażamy wdzięczność naszym parafianom za troskę i zaangażowanie w utrzymanie parafii.

10.Kancelaria czynna we wtorek i czwartek od godziny 16.00 – 17.30.

  • Facebook
bottom of page