IV  NIEDZIELA WIELKANOCY

21.04.2024r.

1.       Módlmy się o pokój na całym świecie, Ukrainie i na Bliskim Wschodzie.

2.       Codziennie w naszym kościele jest wystawienie Najświętszego Sakramentu w dni powszednie od 7:30 do 18:00, w niedzielę od 13:30 do 18:00 w kaplicy adoracyjnej, o godzinie 17:30 zapraszamy na wspólną modlitwę różańcową.

3.       W każdą środę modlimy się w intencjach, które zanosimy do Pana Boga za wstawiennictwem św. Józefa, bardzo proszę o wypisywanie tych intencji na kartkach, które są wyłożone przy wyjściu z kościoła i składanie ich podczas każdej Mszy św. w środę. Wypraszajmy potrzebne łaski dla papieża, biskupa, parafii, księży  dla nas                              i naszych bliskich.

4.       Osoby które zamierzają zawrzeć sakramentalny związek małżeński zapraszamy na nauki przygotowujące do ślubu. Rozpoczynamy 21.04.br o godzinie 16.30 w kościele.

5.       Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na spotkanie modlitewne w poniedziałek po Mszy św. wieczornej do oratorium.

6.       We wtorek po Mszy św. wieczornej zapraszamy mężczyzn na nieszpory.

7.       Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę do Świętego Gaju, wyruszamy z kościoła bł. Jerzego Matulewicza o godzinie 6.30, o godzinie 14.00 Msza św., powrót autokarem do Pasłęka. Chętne osoby prosimy o zapisywanie się w zakrystii lub w kancelarii.

8.       Dziękujemy za wszelkie ofiary składane do skarbony przy wyjściu z kościoła, na konto bądź bezpośrednio na utrzymanie naszego kościoła, oraz przeprowadzanych prac remontowych i konserwatorskich. W tych trudnych czasach tym bardziej wyrażamy wdzięczność naszym parafianom za troskę i zaangażowanie w utrzymanie parafii.

9.       Kancelaria  czynna we wtorek  od godziny 16.00 – 17.30