Plany na wakacje

Za niecały miesiąc rozpoczną się wakacje. Jak będą wyglądały wolne dni i urlopy?

Modlitwa wakacyjna

Naucz mnie Panie dobrze wypoczywać i spędzać wolny czas. Proszę Cię, abym umiał dostrzegać piękno przyrody, wspaniałość zwierząt, abym na nowo nauczył się zachwycać otaczającym mnie światem, tak jak kiedyś, gdy byłem małym dzieckiem. Panie, błogosław wszystkim, którzy wyjeżdżają na wakacje, aby spędzili dobre ten czas. Dziękuję, że nie zapominasz o tych wszystkich, którzy nie mogą wyjechać z braku środków lub z powodu choroby. Panie, zmiłuj się nad nami i spraw, aby ludzie byli dla siebie dobrzy. Dzięki Ci, Panie. Amen.

PARAFIA

św. Józefa w Pasłęku

Parafia rzymsko-katolicka,  pl. św. Wojciecha 11   14-400 Pasłęk  |  parafiajozefapaslek@gmail.com  |  Tel: (55) 248 22 74

Kancelaria w czasie epidemii tylko telefonicznie